Ana sayfa Web Sitelerimiz

Web Sitelerimiz

UsluMedya, Düzenli olarak içerik üreten Websiteleri topluluğudur. Bu sayfada yer alan websiteleri belirli bir amaca hizmet etmek adına kurulmuştur. Oyun ve sektörel olmak üzere 2 farklı kategoride toplam 9 siteden oluşan topluluğumuz yeni projelerimiz ile sürekli olarak hizmet alanı genişlemektedir.

2010 Yılında kurduğumuz ve internet ortamındaki ilk faaliyetimiz Farming Simulator oyunlarına ait mod ve döküman paylaşım sitesi olan Farming Simulator Destek Sitesidir.

Yayına Başlama: 03 Ekim 2010 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

2012 Sonunda Euro Truck Simulator 2 çıktıktan sonra kurduğumuz ETSDESTEK sitesini, daha sonra yine hizmet bünyemizde bulunan ATSDESTEK(American Truck simulator Destek Sitesi) ile birleştirdik. İsminide Kamyonyama koyduk. Amaç, bütün kamyon oyunlarını tek çatı altında toplamak. Şuan için Euro Truck 2 ve American Truck yamaları mevcut. İlerleyen zamanda geriye dönük çalışmalara başlamayı düşünüyoruz.

Yayına Başlama: 17 Ağustos 2014 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

2 Mart 2011 Yılında faaliyete geçen ve 2 kez alan adı değiştirdiğimiz, 2013 yılından bugüne ismi Oyunmodlari.com olarak devam eden birçok oyunun mod ve yama dosyalarını paylaştığımız ve ziyaretçilerimiz tarafından da gönderilen modları yayınladığımız websayfası.

Yayına Başlama: 28 Kasım 2012 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

Yurtdışında birçok site bulunan ve tam anlamıyla Türkçe mod sitesi olmayan bir oyuna Türkçe Mod sitesi kurduk. Kullanıcıyı silinen linklerden kurtarmak anlamıyla dosyaları kendi sunucumuza yüklediğimiz için şu sıralar sıkıntı çıkaran Google, çok yakında sitemize giden yolları tekrar açacak.

Yayına Başlama: 11 Ağustos 2012 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

Yeni projemiz, Mafia 2 ve çok yakında piyasada olacak olan Mafia 3 üzerine paylaşılan dosyaları oyunculara tanıtmak amacıyla kuruldu. Mafia oyunlarını seviyorsanız sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Mafia oyunları ile alakalı dosya, haber, resim, hile, türkçe yama, savegame ve mod paylaşımı yapmayı amaçladığımız site sadece Mafia serisine değil, The Godfather gibi diğer mafya oyunları hakkında bilgi ve dosya barındıracaktır.

Yayına Başlama: 26 Haziran 2016 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

Yeni projemiz, Tycoon oyunları sitemiz artık faaliyette. İçerik kalitesi çok yakında artacak ve sizlere tycoon oyunları yani işletme oyunları ile alakalı bilgiler sunmaya devam edecek. Uslumedya olarak 2012 yılında kapattığımız Tycoon oyunları sitemizi tekraren aktif etmekten gurur duyuyoruz.

Yayına Başlama: 16 Eylül 2016 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

Call Of Duty Destek sitemiz açıldı. 2017’ye hızlı bir giriş yaptık. Uslumedya ayrıcalığı ile Cod serisini daha keyifli oynayın. Oyunlar ile alakalı bilgilere daha hızlı ulaşın. Yeni Projemiz içerikleri ile sizleri şaşırtacak. Birçok tek kişilik senaryo modlarını Türkçe olarak sizlere sunacak..

Yayına Başlama: 24 Ocak 2017 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

 

2012 tarihinde faaliyete geçen bu alandaki eksikliği dolduracak nitelikte bir websitesidir. Amacı, Telefon kullanıcılarının kolay ulaşabileceği görünümleri paylaşmak olan site, kısa süre sonra Açık kaynak kodlu sistemlere ait ücretsiz temaları da sisteminde barındırmaya başlamıştır.

Yayına Başlama: 21 Ocak 2013 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+

2016 yılındaki ilk faaliyetimiz Traktörler üzerine sağlam bir sektörel websitesi kurmak oldu. Hergün düzenli olarak girdiğimiz traktör modellerine ait makaleler ile gün geçtikçe zenginleşen içeriği ile Traktörler.NET Marka olma yolunda hızla ilerliyor..

Yayına Başlama: 22 Nisan 2016 Altyapı: WordPress Detaylı Bilgi Siteye Git+