2010 Yılında kurduğumuz ve internet ortamındaki ilk faaliyetimiz Farming Simulator oyunlarına ait mod ve döküman paylaşım sitesi olan Farming Simulator Destek Sitesidir. Site hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

2012 Sonunda Euro Truck Simulator 2 çıktıktan sonra kurduğumuz ETSDESTEK sitesini, daha sonra yine hizmet bünyemizde bulunan ATSDESTEK(American Truck simulator Destek Sitesi) ile birleştirdik. İsminide Kamyonyama koyduk. Amaç, bütün kamyon oyunlarını tek çatı altında toplamak. Şuan için Euro Truck 2 ve American Truck yamaları mevcut. İlerleyen zamanda geriye dönük çalışmalara başlamayı düşünüyoruz.

2 Mart 2011 Yılında faaliyete geçen ve 2 kez alan adı değiştirdiğimiz, 2013 yılından bugüne ismi Oyunmodlari.com olarak devam eden birçok oyunun mod ve yama dosyalarını paylaştığımız ve ziyaretçilerimiz tarafından da gönderilen modları yayınladığımız websayfası.

Yurtdışında birçok site bulunan ve tam anlamıyla Türkçe mod sitesi olmayan bir oyuna Türkçe Mod sitesi kurduk. Kullanıcıyı silinen linklerden kurtarmak anlamıyla dosyaları kendi sunucumuza yüklediğimiz için şu sıralar sıkıntı çıkaran Google, çok yakında sitemize giden yolları tekrar açacak.

2012 tarihinde faaliyete geçen bu alandaki eksikliği dolduracak nitelikte bir websitesidir. Amacı, Telefon kullanıcılarının kolay ulaşabileceği görünümleri paylaşmak olan site, kısa süre sonra Açık kaynak kodlu sistemlere ait ücretsiz temaları da sisteminde barındırmaya başlamıştır.

2016 yılındaki ilk faaliyetimiz Traktörler üzerine sağlam bir sektörel websitesi kurmak oldu. Hergün düzenli olarak girdiğimiz traktör modellerine ait makaleler ile gün geçtikçe zenginleşen içeriği ile Traktörler.NET Marka olma yolunda hızla ilerliyor..

A web page that hosts top quality modes. Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator 18 Wheels of Steel Haulin Mods Place.

En Kaliteli Modlara ev sahipliği yapan Web Sitesi. Ets2, Ats ve 18Wos Haulin Modlarının paylaşıldığı mekan.