2009 yılında kurduğumuz ilk websayfamız ile sizlere hizmete başladık. Ama ilk işimiz bu değildi. O zamanlar site alt yapıları hakkında detaylı bilgi sahibi olmadığımız için, ilk işimiz işi öğrenmekti. İşi öğrendikçe, kendi içimizde sorunlara çözümler aradık. Misyonumuz, oyuncuların oyunlardan aldığı zevki katlamaktı. Bir oyuncu olarak oyuncu gözü ile oyunları algılayıp, yine bizim gibi düşünen binlerce insan tarafından yapılan mod ve yama paylaşımı ile internette bizde varız dedik. Sizler bizim yaptığımız işi çok sevdiniz. Birçok oyuna Türkçe yama gibi bizlere özgü motiflerle sarılmış mod ve yamalar ürettik. Bencillip yapmayıp bizde paylaştık ve bizim yaptığımız emekler dünyanın birçok sitesinde yine kendine yer buldu.

Böylece tanındık, sevildik. Bizler sizleri mutlu ettikçe mutlu olduk. İlk sitemizden sonra bu işi yabancı ülke vatandaşlarına da oyunları sevdirmek adına global dil olan İngilizce içerikli sitelerimiz ile devam ettirdik. Farklı oyunlar çıktı, bizde kendimizi yeniledik. Sürekli olarak büyüdük ve büyümeye devam ediyoruz. Sloganımız, "Oyun Oynamayı Sevdirir" tümcesindeki gibi samimi ve içten olmaya devam ediyor, sizlere hizmet etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz.

İşlerimizi büyüyerek sadece oyun ile kalmayıp, sektörel hizmet sitelerimiz ve başarılı yazarlarımız ile hizmet ağımızı geliştiriyoruz. Ayrıca Akıllı telefonların sayısının artması ile hizmetlerimizi APK olarak Google Play Store hesabımızdan sizlerle paylaşıyoruz.

Ne iş yapıyorsunuz diye halen soran arkadaşlar var ise;
Bir teşekkür karşılığında, mutluluk satıyoruz.

Kurucu ve İmtiyaz Sahibi
Kazım USLU